Закінчується рік і знову по зодіакальному колу один за одним стануть відмічати дні народження козероги, водолії, риби, овни… Багато хто вірить в гороскопи та дійсно любить квіти, що пасують саме його небесному знаку. Ми вирішили відкрити Вам таємницю квітів, що символізують в природі кожен зодіакальний знак. А раптом це саме та квітка, що сподобається Вашій дівчині чи хлопцю?

 

Овен (21 березня – 19 квітня)

Овнам підходять квіти, які символізують їх сильний та енергійний характер. Такими квітами є тюльпани та гербери. Також Овнам дуже пасують квіти палкого, як і їх натура, червоного кольору.

 

Тілець (20 квітня – 20 травня)

Телець – уособлення краси та розкоші. Тому для Тільця найкращими варіантами є жовті тронди та шикарні півонії, або півонієвидні троянди, жовті та білі тюльпани. Теплий жовтий колір квітів подобається Тільцю бо нагадує золото.

 

Близнюки (21 травня – 20 червня)

Близнюки – це знак, який символізує рух та зміну. Для Близнюків найкращими варіантами є квіти, які змінюють свій вигляд в процесі росту – наприклад лілії та жоржини.

 

Рак (21 червня – 22 липня)

Рак –  символізує захист та родину. Найкраще Раку подарувати квіти, які символізують любов та захист. Такими квітами є фіалки, ромашки чи троянди.

 

Лев (23 липня – 22 серпня)

Сильний лідерський характер Левів потребує квітів, які символізують велич та владу. Спробуйте подарувати соняшники або гладіолуси.

 

Діва (23 серпня – 22 вересня)

Діва сама чистота та досконалість. Тому для Діви найкращими варіантами є прості та милі квіти. Ранункулюси, досконалі фрезії та лаванда можливо сподобаються дівам. Спробуйте подарувати.

 

Терези (23 вересня – 22 жовтня)

Терези дуже врівноважені та люблять красу і гармонію у всьому. Для Терезів виберіть троянди незвичних кольорів, або повітряні ромашки, незвичні орхідеї також сподобаються Терезам.

 

Скорпіон (23 жовтня – 21 листопада)

Скорпіон страшенно полюбляє всілякі таємниці. Квіти, що уособлюють таємничість та містику ймовірно підійдуть Скорпіонам. Чорні чи сині троянди, досконалі гербери – ось їх вибір.

 

Стрілець (22 листопада – 21 грудня)

Стрілець – знак пригод та свободи. Кущові троянди та гортензії якраз символізують свободу та незалежність.

 

Козеріг (22 грудня – 19 січня)

Козеріг любить стабільність та стійкість. Розкішні хризантеми та ароматні гвоздики нагадають Козерогам про надійність та стабільність.

 

Водолій (20 січня – 18 лютого)

Водолії креативні та люблять різноманітні інновації. Нестандартні та величні амариліси, витончені іриси – це їх квіти.

 

Риби (19 лютого – 20 березня)

Риби дуже чуттєві та мрійливі. Їх витончена натура потребує квітів, що підкреслять романтику. Півонії, чи півонієвидні троянди, лілії та ніжна еустома сподобаються рибам.

Якщо Ви вагаєтесь, які квіти вибрати для коханої людини – зверніться до нашого квіткового гороскопу та онлайн магазину ALISSUM, де є всі види чудових привабливих квітів, а замовити їх можно онлайн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *