Квіти – це чудовий подарунок, який може піднести настрій і додати краси будь-якому дню. Але чи можна дарувати квіти чоловікам? Відповідь – так! Квіти можуть бути прекрасним подарунком і для чоловіків. Ось кілька порад, які допоможуть вам вибрати правильні квіти для чоловіка. Часто чоловікам дарують у поєднанні з квітами пляшку дорогого алкоголю чи стильну краватку, чи будь-який інший дарунок. Значення має також і стильне пакування. Це можуть бути коробки у стилі смокінгу чи з тематичними написами – фантазія безмежна. А наші флористи інтернет-магазину квітів Alissum радо допоможуть Вам здивувати Вашого чоловіка!

  1. Віддайте перевагу квітам у чоловічих кольорах

Квіти можуть бути будь-якого кольору, але для чоловіків краще обирати квіти у чоловічих кольорах. Це можуть бути квіти зеленого, червоного, бірюзового і синього кольору. Також можна віддати перевагу квітам з нейтральними кольорами, які підходять для будь-якої статі.

  1. Обирайте менш витончені квіти

Чоловіки відрізняються від жінок не тільки за статтю, але і за стилем. Тому краще обирати менш витончені квіти, які відповідають чоловічому стилю. Це можуть бути квіти з більш грубими стеблами і більш масивними бутонами.

  1. Купуйте квіти з чоловічим символізмом

Деякі квіти мають символізм, пов’язаний з чоловіками. Наприклад, антуріум – це квітка, яка символізує мужність і стійкість. Хризантеми – це квіти, які символізують мужність і відвагу. Кактуси – це квіти, які символізують мужність та силу.

  1. Враховуйте особистість отримувача

Кожна людина унікальна, тому важливо враховувати особистість отримувача. Якщо ви знаєте, що чоловік любить певні квіти або має відповідний смак, то краще обрати саме ті квіти. Навіть якщо це не сорт квітів, які зазвичай пов’язують з чоловіками, вони можуть бути гарним подарунком, якщо вони відповідають смаку отримувача.

Важливо враховувати чоловічий стиль, смак, символіку квітів. Якщо ви маєте сумніви щодо кольору квітів, краще вибрати менш витончені квіти з нейтральними кольорами. Головне – підібрати квіти з любов’ю і звернути увагу на індивідуальність чоловіка.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *