Щойно купили букет квітів? Принесли його додому та, звичайно ж, хочете, щоб квіти в ньому були свіжими, радували своєю красою і ароматом якомога довше.

Даємо кілька дієвих порад, які допоможуть вам зберегти свіжість квітів у букеті на довгий час.

  1. Підріжте кінчики стебел

Перш за все, відріжте кінчики стебел під кутом приблизно 45 градусів гострими ножицями чи ножем. Така маніпуляція забезпечить краще всмоктування води і живильних речовин. Секрет – відрізайте кінчик стебла над або під брунькою!

  1. Зніміть листя з стебла

Листя на нижній частині стебла квітки, як правило, знаходиться у воді та може стати джерелом бактерій, які швидко пошкодять квіти. Тому важливо забрати листя з нижньої частини стебел, що будуть занурені в воду.

  1. Використовуйте свіжу воду

Квіти потребують свіжої води, тому важливо міняти її кожні 2-3 дні. При заміні води також слід відрізати кінчики стебел, як ми вже згадували в попередній пораді.

  1. Ставте букет у правильному місці

Квіти не люблять прямого сонячного світла та протягів. Тому важливо зберігати букет в прохолодному місці, але далеко від вікон і кондиціонерів.

  1. Використовуйте пакет для зберігання

Якщо ви не збираєтесь використовувати букет протягом декількох годин, він повинен бути збережений у пакеті для зберігання. Це допоможе зберегти свіжість квітів на довгий час.

  1. Підживіть квіти

Живильні речовини допомагають зберегти свіжість квітів на довгий час. Вони можуть бути придбані в магазині квітів або просто додайте у вазу 2 столові ложки цукру та 2 столові ложки оцту.

Пам’ятайте, що правильний догляд за квітами – це ключ до їх тривалого життя і гарного настрою.

А у нас у студії декору та квітів Alissum завжди тільки найсвіжіші квіти та оригінальні букет на всі випадки життя!

Вул. Є Чавдар, 8, Viber, WhatsApp, Telegram +38 (063) 140-05-45

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *